Opublikowano: 20 sierpień 2012

Życie klubowe – słów kilka:

Członkowie LC Szczecinek spotykają się cyklicznie – raz w miesiącu, na ogół we wtorek, w kawiarni „KAMERALNA” przy Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku. Spotkania, oczywiście poza wymiarem towarzyskim, poświęcone są wymianie pomysłów na działalność LC Szczecinek, wymianie informacji z życia innych LC w Polsce (np. z sympatycznego spotkania Lions Clubów w miejscowości RYN, gdzie bawiła grupa naszych przedstawicieli)) i na świecie oraz „snuciu” pomysłów na kolejne edycje dorocznych Bali Charytatywnych LC Szczecinek lub doskonalenie systemu stypendialnego funkcjonującego od roku w naszym LC. Od czasu do czasu nasz Skarbnik napomknie coś o składkach.

Latem, w ubiegłym roku w sierpniu, spotkaliśmy się także w plenerze, w miejscowości Borne Sulinowo, spędzając czas w bardzo sympatycznych „okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych” w towarzystwie żon i partnerek.

Oczywiście naszych.